VVZ SLOVENJ GRADEC

ENOTA MISLINJA – SONČNI ŠKRAT – ODDELEK DOLIČ

Srednji Dolič 4, 2382 Mislinja

Oddelek v Doliču spada pod enoto Mislinja – Sončni Škrat. Formira se glede na starost vpisanih otrok v posebej prirejenih prostorih podružnične Osnovne šole Dolič.

2 oddelka v starosti od 2 do 6 let.                                        Vrtec je odprt od 6.00 do 16.00 ure.

KONTAKTI PO ODDELKIH:

IGRALNICA  1 02 88 56 633 IGRALNICA 2    041 443 021

Če boste kdaj prišli v podružnično Osnovno šolo Dolič, me boste skoraj zagotovo srečali. Tudi tam imam namreč kar dve igralnici: eno za čisto majhne in drugo za malo večje otroke. Na igrišču se rad igram na igralih ali pa se odpravim na sprehod do zelenih površin, ki jih je okoli mojega doma polno. Razmigam se lahko tudi v šolski telovadnici. Ko sem utrujen od telovadbe in mi v trebuščku že pošteno kruli, smuknem v igralnico, kjer otroci jedo kosilo ali malico.

POSEBNOSTI:

• souporaba šolske kuhinje,
  • ograjeno in opremljeno igrišče
  • možnost uporabe šolske telovadnice,
  • možnost sprehodov v naravo.