VVZ SLOVENJ GRADEC

Šmartno 69 a, 2383 Šmartno pri Slovenj Gradcu

VODJA ENOTE: Edita HAJNŽE

T  02 88 12 332

8 oddelkov v starosti od 1 do 6 let.                                      Vrtec je odprt od 5.30 do 16.00 ure.

KONTAKTI PO ODDELKIH:

IGRALNICA 1 in 2              02 88 12 331 IGRALNICA 5 in 6  02 88 12 333
IGRALNICA 3 in 4  02 88 12 332 IGRALNICA 7 in 8  02 88 12 334

Daleč proč od mestnega vrveža stoji moj domek, ki je topel in lesen. V njem vsak dan odmeva otroški smeh. Okoli njega stojijo mogočni gozdovi in travniki, ki jih prav rad raziskujem. Že veste, kdo sem? Naj vam povem… Sem Leseni škrat in živim v vrtcu Šmartno. V mojem prostornem in prijetnem domu imam osem sobic, ki jih čez dan posojam otrokom, da se v njih igrajo, vsak večer pa si eno od njih izberem in v njej zaprem oči ter sladko sanjam. V zgornjem nadstropju imam tudi telovadnico z velikimi blazinami, poganjalci in mnogimi telovadnimi rekviziti. V spodnjem nadstropju, kamor včasih švignem kar po toboganu, vedno nekaj diši. Ko sem šel raziskovat, kaj je to, sem ugotovil, da imam v svojem domu kuhinjo, v kateri kuharice vsak dan pripravljajo najslastnejše dobrote. Pa to še ni vse! Pred vrtcem imam tudi ogromno igrišče z igrali, plezali, toboganom in hribčkom, ki kar vabi k raziskovanju, kaj se skriva pod njim. Če boste kdaj hodili mimo, pridite in me pocukajte za moj našpičen klobuček, da vam razkažem svoj domek.

POSEBNOSTI:

• lastna kuhinja,
  • večnamenski prostor – telovadnica,
  • možnost prehoda med igralnicami,
  • veliko igrišče,
  • pokrita terasa pred oddelki v pritličju,
  • notranji tobogan,
  • lastna knjižnica,
  • prostor za individualno pomoč,
  • možnost sprehodov v naravo.