Nujno varstvo

Spoštovani starši,

Vlada RS je zaradi zajezitve in obvladovanja nalezljive bolezni  COVID-19 sprejela nov odlok Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter v univerzah in visokošolskih zavodih. Odlok velja od 1. 4. 2021 do 11. 4. 2021.

Na podlagi okrožnice MIZŠ se v četrtek, 1. 4. 2021 zaradi prepovedi zbiranja ljudi začasno preneha izvajati vzgojno-izobraževalno delo v  vseh enotah Vzgojno varstvenega zavoda Slovenj Gradec.

Nujno varstvo se organizira za otroke, katerih oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski, Policiji in v poklicnih gasilskih enotah.  

Za vse otroke iz enot  MO Slovenj Gradec se nujno varstvo organizira v enoti Maistrova – Škratica Mica (vhod E) in za vse otroke iz Mislinje v enoti Mislinja – Sončni škrat.

V kolikor potrebujete  nujno varstvo javite prisotnost vašega otroka še danes (30.3.2021) do 18. ure naslednjim kontaktom:

  1. ŠMARTNO, LEGEN IN CELJSKA javite starši na e-naslov urska.repnik@guest.arnes.si,
  2. PODGORJE, PAMEČE, MISLINJA na e-naslov irena.pijovnik@guest.arnes.si
  3. MAISTROVA in SELE na e-naslov gordana.konecnik@guest.arnes.si

Da si boste lahko uredili potrdilo delodajalca, le tega prinesite s seboj, ko pripeljete otroka. Obrazec potrdila je tukaj.

Ravnateljica, Ivica Vaukan